X
تبلیغات
نماشا
رایتل

قرآن در کامپیوتر

دانلود نرم افزار های قرآنی یه صورت رایگان

نتایج هشتمین دوره ی مسابقات آزمایشگاهی و رایانه

نتایج هشتمین دوره ی مسابقات آزمایشگاهی و رایانه دانش آموزان دوره ی متوسطه درس شیمی

استان گلستان- شهرستان علی آباد کتول،  12 اردیبهشت 1386

 

ردیف

کد

نام و نام خانوادگی

شهرستان

امتیاز از 100

رتبه

1

800

مجتبی عبدی

گرگان

79.75

1

2

821

عایشه کاظمی         

گرگان

68.25

2

3

811

مجید کاووسی

کلاله

67.75

3

4

806

منصور اکرامی

گرگان

65.75

4

5

828

محمد نورانی

گنبد کاووس

63.75

5

6

820

مونا فندرسکی

علی آباد

62.75

6

7

817

مهدی خواجه

رامیان

58.75

7

8

808

گل جهان ایمری        

گنبد کاووس

56.75

8

9

827

ناهید جمال

گرگان

54.5

9

10

815

مینا شعبانی

کردکوی

53

10

11

819

نصیبه کر

بندرترکمن

51.75

11

12

801

ماریا گوگجلی

گمیشان

49.75

12

13

807

ناهید ملایی

گمیشان

49.5

13

14

824

سحر گوگلانی

علی آباد

47.25

14

15

814

ماندانا سلاق

آق قلا

46

15

16

802

ندا ایزدی

گنبد کاووس

44.75

16

17

812

محمود حسن زاده

گالیکش

44.75

18

809

یاسمن بهی

بندرگز

43.25

17

19

831

ماندانا سلاق

آق قلا

43

18

20

826

محمد گل

رامیان

42.5

19

21

816

سیده مهناز حسینی

گالیکش

40.5

20

22

803

رحیمه ولی زاده

مینودشت

39

21

23

813

پروانه ایستگلدی

بندرترکمن

38

22

24

822

یونس کوکبی

گنبد کاووس

37.75

23

25

810

انیس کریم کشته

آزادشهر

34.5

24

26

829

عیسی نظر

مراوه تپه

34

25

27

805

مهسا حسینی

مینودشت

33.75

26

28

830

نسیم سارانی

آزادشهر

32.5

27

29

818

سمانه بابازاده

بندرگز

31.75

28

30

823

گونای امان محمدی

کردکوی

29

29

31

804

مهدی سید غراوی

مراوه تپه

28.5

30

32

825

گل جهان نورالدینی

کلاله

10

31

 

نتایج هشتمین دوره ی مسابقات آزمایشگاهی و رایانه دانش آموزان دوره ی متوسطه درس فیزیک

استان گلستان- شهرستان گرگان ،  10 اردیبهشت 1386

 

ردیف

کد

نام و نام خانوادگی

شهرستان

امتیاز از 100

رتبه

1

823

شیرین عبداللهی

گرگان

73.75

1

2

815

روزبه اصغری

گرگان

66.5

2

3

831

حنانه کنعانی هندیجانی

گرگان

63.25

3

4

807

امیر حسین علیخانی

گرگان

63

4

5

801

سمیه محمدیان

کردکوی

59.75

5

6

819

یاسمن نصرتی

کردکوی

53.5

6

7

805

موسی الرضا فرامرزی

مینودشت

51.25

7

8

818

بابک زمانی

علی آباد

50.75

8

9

826

عاطفه حاجی آبادی

علی آباد

49.75

9

10

809

سجاد سمیعی

رامیان

48.75

10

11

825

سلیمان مخدومی

کلاله

48.5

11

12

808

محمود قربانی

کلاله

46.5

12

13

811

عاطفه توکلی

آق قلا

43.5

13

14

821

فاطمه یغمایی

آزادشهر

43

14

15

827

سونیا قزل

بندرترکمن

42.75

15

16

800

گوهر قربانی

بندرترکمن

42

16

17

813

بنیامین حضرتی

گالیکش

41.25

17

18

806

آینا گلی خواجه

گنبد

41

18

19

804

عظیم بهلکه

مراوه تپه

40.5

19

20

830

فرزانه سراوانی

گنبد

40

20

21

816

نورالدین سخاوی

گنبد

38.75

21

22

803

آمنه قره بایی

گمیشان

38.5

22

23

820

مرضیه سقایی

بندرگز

35.25

23

24

817

معصومه عموزاده قره خانلو

مینودشت

35

24

25

829

سولماز معظمی

آق قلا

34.25

25

26

810

ایل محمد حاجیلی دوجی

مراوه تپه

32.5

26

27

824

محمد امین قزل

گمیشان

30

27

28

812

فرشاد شاه حسینی

گنبد

29.25

28

29

814

فرزانه حیدری

بندرگز

29

29

30

802

مجتبی عرب کوهسار

گالیکش

27.5

30

31

828

رضا هدایتی

آزادشهر

25.25

31

32

822

خدیجه رجنی

رامیان

18

32

 

نتایج هشتمین دوره ی مسابقات آزمایشگاهی و رایانه دانش آموزان دوره ی متوسطه درس رایانه

استان گلستان- شهرستان مینودشت،  14 اردیبهشت 1386

 

ردیف

کد

نام و نام خانوادگی

شهرستان

امتیاز از 100

رتبه

1

101

رسول فضلی

گنبد کاووس

65.81

1

2

116

علی کمالی

گرگان

57.17

2

3

106

محمد احمدی

علی آباد

50.47

3

4

121

عنایت ا.. چاروایی

گنبد کاووس

48.39

4

5

117

مهسا محمدی

گرگان

47.69

8

6

122

امیر عابدیان

گنبد کاووس

43.44

6

7

130

راضیه رستمانی

گرگان

38.5

7

8

125

مهدی قاضوی

گنبد کاووس

35.56

8

9

126

صادق موسوی

گالیکش

33.31

9

10

104

جرن سوقی

آق قلا

32.31

10

11

124

اسماعیل کلته

گمیشان

29.19

11

12

111

صدیقه سقایی

بندرگز

27.72

12

13

112

محسن زنگانه

علی آباد

27.50

13

14

127

حمید میر

کلاله

24.31

14

15

110

میلاد خسروی

کلاله

22.67

15

16

113

سید حمزه حسینی

کردکوی

19.64

16

17

115

حسن    ا...  آبادی                                  

آزادشهر

18.14

17

18

109

عبدالکریم شربتی

بندرگز

18

18

19

129

جلال اسفندیاری

رامیان

15.42

19

20

131

مریم مامی زاده

گمیشان

14

20

21

114

مرتضی عسکری

مینودشت

12.75

21

22

128

مجید علیخانی

آزادشهر

11.53

22

23

108

فاطمه ایشانی

مراوه تپه

11.47

23

24

119

فاطمه شیرمحمدلی

آق قلا

10.75

24

25

123

الهام قریشی

بندرترکمن

9.25

25

26

103

سپیده سادات حسینی

کردکوی

8.25

26

27

107

فرشید چشک

گالیکش

8.03

27

28

100

سیدمحمد رضا حسینی

مینودشت

7.81

28

29

105

اوغول گل پران دوجی

مراوه تپه

7.78

29

30

118

ابوالفضل منصوری رضی

رامیان

7.08

30

31

120

قربان محمد پژمی

بندرترکمن

2.86

31

32

102

احسان توکلی

گرگان

0

غ

 

نتایج هشتمین دوره ی مسابقات آزمایشگاهی و رایانه دانش آموزان دوره ی متوسطه درس زیست شناسی

استان گلستان- شهرستان گنبد کاووس،  8 اردیبهشت 1386

 

ردیف

کد

نام و نام خانوادگی

شهرستان

امتیاز از 100

رتبه

1

867

منصوره شاهرودی

علی آباد

80

1

2

866

شهرزاد آریا

گرگان

77.25

2

3

865

آرش رحیمی

گنبد کاووس

75

3

4

873

سحر لطیفی

گرگان

75

5

882

فخرالسادات سید حسینی

گرگان

74.5

4

6

872

مجتبی زرنگیان

گنبد کاووس

72

5

7

889

نیلوفر کلاسنگیانی

گرگان

72

8

883

سعیده فریدی

علی آباد

71.25

6

9

888

مهدی خمبه بینی

گنبد کاووس

69.125

7

10

881

صدیقه منگلی

گنبد کاووس

68.375

8

11

879

مهناز افشار

بندرگز

65.75

9

12

864

جواد کاغذلو

رامیان

65.5

10

13

860

زهرا رنجبر

آزادشهر

63

11

14

876

فریبا پل شکن

آزادشهر

63

15

871

عزیزه قرنجیق

گمیشان

60.625

12

16

862

مهسا گری

بندرترکمن

59.875

13

17

869

عبدالفتاح ممی پور

کلاله

59.5

14

18

885

نعمت بیگی زاده

کلاله

59.5

19

887

سحر گل قرنجیکی

گمیشان

57.875

18

20

891

ماریه ممشلی

مینودشت

55.75

19

21

870

مینا تمرتاش

گالیکش

55.375

20

22

886

حکیم دلفرار

گالیکش

54.875

21

23

884

سارا سعید فر

کردکوی

53.25

22

24

863

زهره ترابی

بندرگز

49.125

23

25

880

مهدی آقا فرجی

رامیان

48.75

24

26

874

حلیمه گرگانلی دوجی

مراوه تپه

48.375

25

27

875

انسیه پسرکلو

مینودشت

47.5

26

28

868

عزیزه کر

کردکوی

46.5

27

29

877

رحیمه قربانعلی زاده

آق قلا

45.375

28

30

878

مینا ایری

بندرترکمن

44.5

29

31

861

آسیه طعنه

آق قلا

41.5

30

32

890

محمود احمدی نژاد

مراوه تپه

33

31

 

تاریخ ارسال: چهارشنبه 17 مرداد‌ماه سال 1386 ساعت 01:14 ب.ظ | نویسنده: مهندس | چاپ مطلب 2 نظر